GOLVUR, AAS Mora, 1800-tal.

GOLVUR, AAS Mora, 1800-tal.
514753. GOLVUR, AAS Mora, 1800-tal.

Höjd ca 195,5 cm
Bredd ca 59,5 cm
Djup ca 25,5 cm
daterad
Urtavlan märkt "Johan NilsSon / Anna NilsDotter / AAS / Mora"
Luckan märkt 1787.

Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 195,5 cm
Bredd ca 59,5 cm
Djup ca 25,5 cm
daterad
Luckan märkt 1787.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 769