ÖRNGOTT OCH ÖVERLAKAN, 1900-tal.

514703. ÖRNGOTT OCH ÖVERLAKAN, 1900-tal.

20 örngott och 12 överlakan. Med broderier, monogram och spets.

Bruksslitage. Ej helt genomgångna. Fläckar kan förekomma. Alla med monogrambroderi.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 356