BRÄNNVINSKAGGE, trä och smide, ägarmärkning, 18/1900-tal.

514646. BRÄNNVINSKAGGE, trä och smide, ägarmärkning, 18/1900-tal.

Märkt "PWN". Längd 31,5 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt "PWN". Längd 31,5 cm.

Antal besök: 2 043