OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. FIGUR, bemålat och skuret trä, kvinna på häst, 1900-tal.

514645. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. FIGUR, bemålat och skuret trä, kvinna på häst, 1900-tal.

Skuren i ett stycke. Längd 18 cm, höjd 22 cm.

Slitage, smärre spricka på en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 537