KNIV, Janne Marttiini, Rovaniemi, Finland. 1900-tal.

514643. KNIV, Janne Marttiini, Rovaniemi, Finland. 1900-tal.

Skaft av björk, blad av stål, signerad KNIV, Janne Marttiini, Rovaniemi, Finland med dekor av same med renar, längd 24,3 cm, slida av läder. Totallängd med slida 39,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 743