Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Smycken & Ädelstenar
Armband
ARMBAND med BERLOCKER, 18k guld, bismark-länk, Hildens Guldvaror, Sala, 1960-tal. Vikt 16 gram.
514628. ARMBAND med BERLOCKER, 18k guld, bismark-länk, Hildens Guldvaror, Sala, 1960-tal. Vikt 16 gram.
Längd 18 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 18 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
695