BENGT RUDA. Stol, "Triva", Nordiska Kompaniet NK, 1950/60-tal.

514520. BENGT RUDA. Stol, "Triva", Nordiska Kompaniet NK, 1950/60-tal.

Fast stoppad klädsel. Brickmärkt undertill.
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, klädsel med slitage och smuts, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 43 cm.

Antal besök: 4 821