GOLVLAMPOR, 1 par, Falkenbergs belysning, 1960/70-tal.

514512. GOLVLAMPOR, 1 par, Falkenbergs belysning, 1960/70-tal.

1 orange, 1 vit. Höjd ca 112 cm.

Slitage. 1 saknar strömbrytare (kompletterad med brytare på sladd.)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 503