LJUSSTAKAR, 8 st, mässing/malm, 1900-/2000-tal.

514483. LJUSSTAKAR, 8 st, mässing/malm, 1900-/2000-tal.

Höjd ca 7-25 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7-25 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 257