VÄGGLJUSSTAKE, mässing, "Pendel", Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

514449. VÄGGLJUSSTAKE, mässing, "Pendel", Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 46 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 46 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 424