HÄNGSKÅP, trä, sengustavianskt, 17/1800-tal.

514424. HÄNGSKÅP, trä, sengustavianskt, 17/1800-tal.

Dörr med godronnerad spegel. Höjd 61, 56 cm, djup 24 cm.

Bruksslitage, senare bemålat, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454