SKÅL SAMT VASER, 3 delar, glas "Rainbow" Bertil Vallien, Kosta Boda.

514414. SKÅL SAMT VASER, 3 delar, glas "Rainbow" Bertil Vallien, Kosta Boda.

Skål, höjd 17 cm, diameter 22 cm. Vitmelerad glasmassa med polykroma dekorband. Signerad Kosta Boda B.Vallien 58786.
2 st vaser, oval form, höjd 15 cm, längd 15 cm. Vitmelerad glasmassa med polykroma dekorband. Signerad Kosta Boda B.Vallien 48224.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 596