LAMPBORD, växtformad fot med tonad glasskiva, sent 1900-tal.

514401. LAMPBORD, växtformad fot med tonad glasskiva, sent 1900-tal.

Diameter 60, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 474