RING, platina med 2 st briljanter totalt 0,5 ct, C.G. Hallberg, Stockholm, 1961. Totallvikt ca 2 gram.

514400. RING, platina med 2 st briljanter totalt 0,5 ct, C.G. Hallberg, Stockholm, 1961. Totallvikt ca 2 gram.

Stämplad. Såkallad "tvillingring". Strl. ca 17mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 698