SKÄKTETRÄ / SKÄKTEKNIV, allmoge, bemålat trä, daterat 1839.

514398. SKÄKTETRÄ / SKÄKTEKNIV, allmoge, bemålat trä, daterat 1839.

Originalmålning, skuret handtag i form av sidenband. Längd 55,5 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 760