SÄNGBORD, mässing/glas, sent 1900-tal.

514392. SÄNGBORD, mässing/glas, sent 1900-tal.

Längd 46, bredd 36, höjd 55 cm.

Obetydligt bruksslitage samt lätt anlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 630