FLASKA, glas, 1700-tal.

FLASKA, glas, 1700-tal.
514372. FLASKA, glas, 1700-tal.

Grön glasmassa innefattade bubblor, rätt puntelmärke. Höjd 34,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 670