BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
514337. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Med stenskiva.
Längd 72 cm
Bredd ca 40 cm
Höjd ca 78 cm.

Bruksslitage. Mindre märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med stenskiva.
Längd 72 cm
Bredd ca 40 cm
Höjd ca 78 cm.

Bruksslitage. Mindre märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 400