STOL, svenska modellen, 1700-tal.

51430. STOL, svenska modellen, 1700-tal.

Gråmålad med kurbitsdekor daterad 1898.

Slitage och skador. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 399