SERVISDELAR, 21 delar, porslin, Kunglig Dansk, Musselmalet, 1900-tal.

514281. SERVISDELAR, 21 delar, porslin, Kunglig Dansk, Musselmalet, 1900-tal.

7 st kaffekoppar.
9 st kaffefat.
4 st desserttallrikar.
1 st skål.
1 st såskanna.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 st kaffekoppar.
9 st kaffefat.
4 st desserttallrikar.
1 st skål.
1 st såskanna.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 488