LARS FERNELL. Komposition. Akvatint, signerad och numrerad 4/15.

514262. LARS FERNELL. Komposition. Akvatint, signerad och numrerad 4/15.

92 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

92 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 178