Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
LARS FERNELL. Komposition. Akvatint, signerad och numrerad 4/15.
514262. LARS FERNELL. Komposition. Akvatint, signerad och numrerad 4/15.
92 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
92 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 878