BORDSGARNITYR, 7 delar, förgylld mässing, Pierre Forsell för Skultuna.

514233. BORDSGARNITYR, 7 delar, förgylld mässing, Pierre Forsell för Skultuna.

1 st karaff.
6 st koppar. I
Originaletui, medföljande broschyr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st karaff.
6 st koppar. I

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 672