PIPSTÅNKA, 17/1800-tal.

PIPSTÅNKA, 17/1800-tal.
514207. PIPSTÅNKA, 17/1800-tal.

Höjd ca 35 cm

Möjligen originalmålning.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 35 cm

Möjligen originalmålning.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 179