UGNSFORMAR, 3 st "Pyro" Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

514169. UGNSFORMAR, 3 st "Pyro" Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

3 st ungsformar, "Pyro" Gustavsberg. Brun dekor.
Märkt Gustavsberg Pyro Swedish produce.
Höjd 6,5, total diameter 25 cm.
Höjd 6, diameter 20 cm.
Total diameter 19 cm.

Bruksslitage, nagg förekommer.
Den mindre i gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6, diameter 20 cm.
Total diameter 19 cm.

Den mindre i gott skick.

Antal besök: 1 046