BLOMSTERBORD, svärtad metall och trä, 1950/60-tal.

514148. BLOMSTERBORD, svärtad metall och trä, 1950/60-tal.

Fanerade sidor och ett hyllplan och underbricka i metall.
Längd 87 cm, djup 26 cm, höjd 63 cm.

Brusslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brusslitage.

Antal besök: 449