DESSERTSKÅLAR, glas, 7 stycken, 1900-tal.

514130. DESSERTSKÅLAR, glas, 7 stycken, 1900-tal.

Höjd 7, diameter 9 cm.

Bruksslitage, något nött dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7, diameter 9 cm.

Antal besök: 370