BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

51411. BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

Med uppsats. Delvis fanérad med rotfanér.
Nyckel finns. Längd 104, bredd 67, höjd 91 cm.

Slitage och skador. Lös listdel medföljer. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 829