BÄNK, ek med vitmålat underrede, 1900-tal.

514017. BÄNK, ek med vitmålat underrede, 1900-tal.

Längd 125, bredd 35, höjd 62 cm.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgslitage.

Antal besök: 393