FAT, porslin, troligen Alf Wallander, jugend, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

514002. FAT, porslin, troligen Alf Wallander, jugend, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

Längd ca 15 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 890