BALJFÅTÖLJ, gustaviansk stil, 1900-talets första del.

513844. BALJFÅTÖLJ, gustaviansk stil, 1900-talets första del.

Höjd 86 cm.

Senare klädsel. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 86 cm.

Senare klädsel. Bruksslitage.

Antal besök: 308