FORM samt TILLBRINGARE, glas, Boda Nova, 1900-tal.

513841. FORM samt TILLBRINGARE, glas, Boda Nova, 1900-tal.

Form, diameter 25 cm
Tillbringare, höjd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Form, diameter 25 cm
Tillbringare, höjd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 828