SPEGELRAM, empire, tidigt 1800-tal.

513694. SPEGELRAM, empire, tidigt 1800-tal.

Yttermått 104 x 65 cm.

Bruksslitage. Dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 104 x 65 cm.

Bruksslitage. Dekorbortfall.

Antal besök: 306