MATSALSMÖBEL, 5 delar, "Axet", gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

513678. MATSALSMÖBEL, 5 delar, "Axet", gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Bordets diameter 115 cm + 2 iläggsskivor á 48 cm.
4 stolar. Dekor med fleuroner och kannelyr.

Bruksslitage och mindre märken, skada på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 866