KAFFEKOPPAR med FAT, 23 delar, porslin, Meissen, Tyskland.

513526. KAFFEKOPPAR med FAT, 23 delar, porslin, Meissen, Tyskland.

Lökmönster, 11 st. koppar höjd ca. 5 cm, 12 st. fat diameter 11 cm.

Bruksslitage, ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 505