OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvällspromenad, olja på duk, signerad CH Linder.

513500. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvällspromenad, olja på duk, signerad CH Linder.

ca 45 x 53 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 45 x 53 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 329