BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal.

513481. BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Lådfronter med rotfaner, längd 72,5, djup 47, höjd 77 cm.

Slitage, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 404