SKÅL PÅ FOT, glas, troligen Nils Landberg Sandvik.

51343. SKÅL PÅ FOT, glas, troligen Nils Landberg Sandvik.

Diameter ca 20,5 cm. Höjd ca 26 cm.

Bruksslitage. Enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Enstaka repor.

Antal besök: 1 460