Drömlåda för fickursreparatörer, 30-talet boetter med och utan verk varav ca. hälften i silver, några fungerande, extra verk, reserdelar, urtavlor, 100-talet reservglas i olika storlekar, fjädrar m.m.
Bruksslitage.
Bruksslitage.