ANDERS APPELQVIST. Golfmotiv. Färglitografi, signerad och numrerad 162/290.

513383. ANDERS APPELQVIST. Golfmotiv. Färglitografi, signerad och numrerad 162/290.

Yttermått 72 x 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 72 x 87 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 625