FRUKTSERVIS, svart glas, 14 delar, 1900-talets mitt.

513363. FRUKTSERVIS, svart glas, 14 delar, 1900-talets mitt.

11 frukttallrikar, diameter 17 cm
Skål, höjd 10 cm, diameter 22,5 cm
2 fruktfat, diameter 27 och 30 cm.

Några enstaka mycket små fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 424