STOLAR, 2 st, böjträ, Thonet och Gemla, 1900-tal.

513256. STOLAR, 2 st, böjträ, Thonet och Gemla, 1900-tal.

Gemla modell "Kaiser", etikettmärkt, klädd med tyget "Mirakel" från Firma Svenskt Tenn.

Thonet, etikettmärkt.

Slitage, märken repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Thonet, etikettmärkt.

Slitage, märken repor.

Antal besök: 2 988