HALSBAND, silver, Alton, Falköping, 1972.

513220. HALSBAND, silver, Alton, Falköping, 1972.

Stämplad 935 Sterling.
Längd ca 38 cm
Vikt ca 43 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 935 Sterling.
Längd ca 38 cm
Vikt ca 43 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 649