ARMBANDUR, stål, bl.a. Certina DS, 1960-tal.

513211. ARMBANDUR, stål, bl.a. Certina DS, 1960-tal.

Armbandsur, stål, Certina DS, manuelldiameter 60 mm, elastiskt armband. Armbandsur, stål, Facit, diameter 34 cm, lastiskt armband.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 893