LITTERATUR, Framförallt omkring 2:a Världskriget,ca 80 st. 1900-tal.

513167. LITTERATUR, Framförallt omkring 2:a Världskriget,ca 80 st. 1900-tal.

Trelådor med blandade titlar och språk.
Framför allt gällande 2:a Världskriget men även 1:a Världskriget med mera.

Ej fullständigt genomgånget. Skador. slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 436