FOTOGENLAMPA, bordsmodell, fot i metall och majolika, 1900-talets första hälft.
513145. FOTOGENLAMPA, bordsmodell, fot i metall och majolika, 1900-talets första hälft.
Höjd 69 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 69 cm.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
363