SVEPASK, allmogemålad, 1800-tal.

513123. SVEPASK, allmogemålad, 1800-tal.

Längd 41, bredd 21, höjd 22 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 545