OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk , signerad H. Walton, 1800-tal.

513114. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk , signerad H. Walton, 1800-tal.

Landskap med byggnader och figurer. Ca 35 x 55 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 1 102