GUSTAV BERLIN. olja på duk, signerad.

513098. GUSTAV BERLIN. olja på duk, signerad.

Blomsterstilleben. Ca 53 x 45 cm.

Gustav Berlin (1905–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gustav Berlin (1905–1988)

Antal besök: 478