ROLF PALM. Vas, stengods, signerad Palm Mölle -95.

513065. ROLF PALM. Vas, stengods, signerad Palm Mölle -95.

Vas i stengods med grå glasyr och inslag av oxblod
Höjd 8,3 cm.

Bruksskick.

Rolf Palm (1930–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,3 cm.

Bruksskick.

Rolf Palm (1930–2018)

Antal besök: 352