FRUKTER, 3 st, glas, "Frutteria", Gunnel Sahlin, Kosta Boda, 19/2000-tal.

513053. FRUKTER, 3 st, glas, "Frutteria", Gunnel Sahlin, Kosta Boda, 19/2000-tal.

Längd ca 18-21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 18-21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 740